Alan Metni
Please click to geolocate button to change this value.
FILTER POINTS

Bu harita bilgisi içeriğidir.

Son Yüklenen Liste

Son Yüklenenler

Kurumsal Kimlik ve Marka Yaratma

Bir şirketin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. Şirketin kendisini temsil ederken nasıl algılanacağına yön veren aktivitelerin tamamı ise kurumsal kimlik sürecidir.

Şirket ismi, alt şirket isimleri, semboller (logo), temel harf karakterleri, tercih edilecek renkler bir şirketin görsel iletişim sistemini oluşturan temel malzemelerdir.

Amblem ve Logo Tasarımı

Logonuzu tasarlamaya ve markanızın bilinirliğini artırmaya sadece 3 adım uzaktasınız:Destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz

Dergi, Gazete ve Katalog Tasarımı

Paragraf Basım  olarak firmanıza ya da markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları hazırlıyoruz. Çünkü bizler kusursuz bir sunumun ne demek olduğunu biliyoruz. Gelin, imajınızı en iyi yansıtan katalog tasarımını hazırlayalım.

Süblimasyon ve Transfer Baskı

Süblimasyon sözlük anlamı olarak katı bir maddenin ısı uygulamasıyla birlikte katı halden, sıvı hale dönüşmeden direk olarak gaz haline geçme olayıdır. (Kömürün yanarak duman olması gibi…) Dijital baskı boyalarıyla birlikte yapılan sublime yani transfer baskıdaki kimyasal reaksiyon bu şekilde meydana gelmektedir.

Broşür Basım Tasarım

Firmaların sundukları tüm ürün ve/veya hizmetleri bir araya getiren, bu ürün ve/veya hizmetlere ait detaylı bilgileri (teknik özellikler, fiyat vb.) bir arada sunan basılı reklam ve tanıtım ürünlerindendir. Bu ürünlere katalog, broşür, el ilanı, insert, dergi, afiş gibi isimler verilmektedir.

Araç Giydirme

Araç giydirme aracınızın boyasına ve dış yüzeylerine dikkat ederek zarar vermeden görsel olarak araç kaplama işlemidir.

İstenildiği renkte özel kesim folyolar kullanılarak veya folyo üzerine dijital baskı uygulanarak yapılır.